Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 24. 03. 2026, 01:53, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:07 Pronájem bytu 1+kk 36 m²
Nadprůměrná cena (27.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 583 kč/m2
Žižkov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
36 m2
Malešická, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:07 Pronájem bytu 3+kk 59 m²
Podprůměrná cena (-17.8%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Libeň je 433 kč/m2. Tento byt má cenu 356 kč/m2
Libeň
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
59 m2
Kurta Konráda, Praha 9 - Libeň
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 23:53, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:07 Pronájem bytu 1+kk 45 m²
Nadprůměrná cena (20.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kunratice je 388 kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Kunratice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
45 m2
nezařízený
K Václavce, Praha 4 - Kunratice
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:39 Pronájem bytu 2+1 60 m²
Podprůměrná cena (-28.13%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Dejvice je 487 kč/m2. Tento byt má cenu 350 kč/m2
Dejvice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
60 m2
Zvonická, Praha 6 - Dejvice
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 21:11, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:07 Pronájem bytu 2+kk 40 m²
Nadprůměrná cena (25.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kyje je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 525 kč/m2
Kyje
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
nezařízený
Lipnická, Praha 9 - Kyje
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 23:53, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:07 Pronájem bytu 1+kk 38 m²
Nadprůměrná cena (20.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 553 kč/m2
Žižkov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
nezařízený
Pitterova, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 38 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:07 Pronájem bytu 1+kk 29 m²
Nadprůměrná cena (53.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Veleslavín je 471 kč/m2. Tento byt má cenu 724 kč/m2
Veleslavín
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
29 m2
nezařízený
Na Dračkách, Praha 6 - Veleslavín
Výměra | 29 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 44 m²
Podprůměrná cena (-8.57%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vršovice je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 477 kč/m2
Vršovice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
44 m2
Žitomírská, Praha 10, Vršovice
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+1, 47 m²
Podprůměrná cena (-5.14%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 471 kč/m2. Tento byt má cenu 447 kč/m2
Břevnov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
47 m2
zařízený
Bělohorská, Praha 6, Břevnov
Výměra | 47 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 44 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 477 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
44 m2
Družstevní ochoz, Praha 4
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti