Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 55 m²
Podprůměrná cena (-4.55%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Kobylisy je 400 kč/m2. Tento byt má cenu 382 kč/m2
Kobylisy
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
55 m2
zařízený
Zenklova, Praha 8, Kobylisy
Výměra | 55 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 05. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+1, 52 m²
Podprůměrná cena (-13.71%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Malešice je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 404 kč/m2
Malešice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
52 m2
Počernická, Praha 10, Malešice
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+1, 43 m²
Podprůměrná cena (-2.13%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 488 kč/m2
Žižkov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
43 m2
Žerotínova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 03. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:30 Pronájem bytu , 2+kk, 48 m²
Podprůměrná cena (-4.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 438 kč/m2
Žižkov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
48 m2
zařízený
Na Ohradě, Praha 3, Žižkov
Výměra | 48 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 20:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 58 m²
Podprůměrná cena (-12.75%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Chodov je 415 kč/m2. Tento byt má cenu 362 kč/m2
Chodov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
58 m2
Blažimská, Praha 11, Chodov
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 02. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+1, 34 m²
Nadprůměrná cena (24.78%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 495 kč/m2. Tento byt má cenu 618 kč/m2
Holešovice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
34 m2
zařízený
Letohradská, Praha 7, Holešovice
Výměra | 34 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 42 m²
Podprůměrná cena (-11.19%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 563 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Smíchov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
42 m2
zařízený
Toyen, Praha 5, Smíchov
Výměra | 42 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 03. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 53 m²
Podprůměrná cena (-14.61%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 396 kč/m2
Smíchov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
53 m2
Křížová, Praha 5, Smíchov
Výměra | 53 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 35 m²
Nadprůměrná cena (19.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Vinohrady
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
35 m2
zařízený
Korunní, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 57 m²
Podprůměrná cena (-8.58%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Horní Počernice je 403 kč/m2. Tento byt má cenu 368 kč/m2
Horní Počernice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
57 m2
zařízený
V lukách, Praha 20, Horní Počernice
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti