Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 09. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 35 m²
Nadprůměrná cena (17.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Vysočany
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
35 m2
Poděbradská, Praha 9, Vysočany
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 04. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 40 m²
Nadprůměrná cena (25.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kyje je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 525 kč/m2
Kyje
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
40 m2
zařízený
Lipnická, Praha 14, Kyje
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 48 m²
Podprůměrná cena (-12.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 438 kč/m2
Hlubočepy
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
48 m2
Fabiánové, Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 48 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Podprůměrná cena (-32.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vysočany je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 350 kč/m2
Vysočany
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
zařízený
Pod Harfou, Praha 9, Vysočany
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 3+kk, 65 m²
Podprůměrná cena (-16.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Radotín je 386 kč/m2. Tento byt má cenu 323 kč/m2
Radotín
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
65 m2
Výpadová, Praha 16, Radotín
Výměra | 65 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+1, 57 m²
Podprůměrná cena (-6.25%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Krč je 393 kč/m2. Tento byt má cenu 368 kč/m2
Krč
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
57 m2
Antala Staška, Praha 4, Krč
Výměra | 57 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 03. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+1, 60 m²
Podprůměrná cena (-28.13%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Dejvice je 487 kč/m2. Tento byt má cenu 350 kč/m2
Dejvice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
60 m2
zařízený
Zvonická, Praha 6, Dejvice
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 53 m²
Podprůměrná cena (-24.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 396 kč/m2
Vysočany
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
53 m2
zařízený
Pod Harfou, Praha 9, Vysočany
Výměra | 53 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 35 m²
Nadprůměrná cena (14.94%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Vysočany
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
35 m2
Bukačova, Praha 9, Vysočany
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 50 m²
Nadprůměrná cena (13.82%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinoř je 369 kč/m2. Tento byt má cenu 420 kč/m2
Vinoř
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
50 m2
zařízený
Moravanská, Praha-Vinoř, Vinoř
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti