Celkem v databázi: 6778
Celkem podle filtrů: 6778
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Stojanu, Praha - Chodov
Podprůměrná cena (-1.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Chodov je 509 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Chodov
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
35 m2
částečně zařízený
Praha - Chodov
Výměra | 35 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 0. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17500 + 3500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kladenská, Praha - Vokovice
Nadprůměrná cena (48.15%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vokovice je 405 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Vokovice
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
30 m2
nezařízený
Praha - Vokovice
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18000 + 3000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Thomasova, Praha - Třebonice
Nadprůměrná cena (13.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Třebonice je 485 kč/m2. Tento byt má cenu 552 kč/m2
Třebonice
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
29 m2
zařízený
Praha - Třebonice
Výměra | 29 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 16000 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Čistovická, Praha - Řepy
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Řepy je kč/m2. Tento byt má cenu 455 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Řepy
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
44 m2
částečně zařízený
Praha - Řepy
Výměra | 44 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20000 + 1000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Hrdličkova, Praha - Chodov
Podprůměrná cena (-3.1%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Chodov je 408 kč/m2. Tento byt má cenu 395 kč/m2
Chodov
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
43 m2
částečně zařízený
Praha - Chodov
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Kavalírky, Praha - Košíře
Nadprůměrná cena (3.56%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Košíře je 432 kč/m2. Tento byt má cenu 447 kč/m2
Košíře
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+1
38 m2
částečně zařízený
Praha - Košíře
Výměra | 38 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 17000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 38 m²
Nadprůměrná cena (20.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 553 kč/m2
Žižkov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
38 m2
zařízený
Pitterova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 38 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Zelenohorská, Praha - Bohnice
Podprůměrná cena (-11.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Bohnice je 404 kč/m2. Tento byt má cenu 359 kč/m2
Bohnice
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
46 m2
částečně zařízený
Praha - Bohnice
Výměra | 46 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 16500 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 20:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 47 m²
Nadprůměrná cena (3.19%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hlubočepy je 433 kč/m2. Tento byt má cenu 447 kč/m2
Hlubočepy
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
47 m2
zařízený
Wassermannova, Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 48 m²
Podprůměrná cena (-12.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 438 kč/m2
Žižkov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
48 m2
zařízený
Jeseniova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 48 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti