Celkem v databázi: 6778
Celkem podle filtrů: 6778
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Václava Trojana, Praha - Uhříněves
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Uhříněves je kč/m2. Tento byt má cenu 607 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Uhříněves
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
28 m2
zařízený
Praha - Uhříněves
Výměra | 28 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 17000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 05. 2026, 20:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 42 m²
Nadprůměrná cena (6.38%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 470 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Nusle
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
42 m2
Maroldova, Praha 4, Nusle
Výměra | 42 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Suchdolské náměstí, Praha - Suchdol
Podprůměrná cena (-7.1%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Suchdol je 610 kč/m2. Tento byt má cenu 567 kč/m2
Suchdol
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
30 m2
zařízený
Praha - Suchdol
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 4. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Podprůměrná cena (-9.84%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Suchdol je 610 kč/m2. Tento byt má cenu 550 kč/m2
Suchdol
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
30 m2
částečně zařízený
Praha - Suchdol
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 16500 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 12. 2025, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 39 m²
Nadprůměrná cena (17.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Strašnice je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 538 kč/m2
Strašnice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
39 m2
Dürerova, Praha 10, Strašnice
Výměra | 39 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Podprůměrná cena (-29.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Libeň je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 350 kč/m2
Libeň
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
Zenklova, Praha 8, Libeň
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 29 m²
Nadprůměrná cena (53.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Veleslavín je 471 kč/m2. Tento byt má cenu 724 kč/m2
Veleslavín
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
29 m2
zařízený
Na dračkách, Praha 6, Veleslavín
Výměra | 29 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 51 m²
Podprůměrná cena (-6.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Liboc je 441 kč/m2. Tento byt má cenu 412 kč/m2
Liboc
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
51 m2
Evropská, Praha 6, Liboc
Výměra | 51 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 3+kk, 72 m²
Podprůměrná cena (-31.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 292 kč/m2
Žižkov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
72 m2
Chlumova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 72 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 20:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 52 m²
Podprůměrná cena (-18.08%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 493 kč/m2. Tento byt má cenu 404 kč/m2
Holešovice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
52 m2
zařízený
Jankovcova, Praha 7, Holešovice
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti