Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 23. 04. 2026, 15:16, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 58 m²
Podprůměrná cena (-9.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Letňany je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 379 kč/m2
Letňany
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
58 m2
nezařízený
Tupolevova, Praha 9 - Letňany
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:01 Pronájem bytu 2+1 60 m²
Podprůměrná cena (-18.34%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 367 kč/m2
Vršovice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
60 m2
Kozácká, Praha 10 - Vršovice
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 3+kk 73 m²
Podprůměrná cena (-29.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Strašnice je 425 kč/m2. Tento byt má cenu 301 kč/m2
Strašnice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
73 m2
Nosická, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 73 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 38 m²
Nadprůměrná cena (28.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kyje je 452 kč/m2. Tento byt má cenu 579 kč/m2
Kyje
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
38 m2
Pelušková, Praha 9 - Kyje
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+1 57 m²
Podprůměrná cena (-22.65%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bubeneč je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 386 kč/m2
Bubeneč
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
57 m2
Čs. armády, Praha 6 - Bubeneč
Výměra | 57 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 50 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-3.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 458 kč/m2. Tento byt má cenu 440 kč/m2
Žižkov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
50 m2
nezařízený
U kněžské louky, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 19:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+1 50 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 440 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
50 m2
Zakšínská, Praha
Výměra | 50 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 04. 2026, 15:33, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 32 m²
Nadprůměrná cena (70.17%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Hlubočepy je 404 kč/m2. Tento byt má cenu 688 kč/m2
Hlubočepy
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
32 m2
nezařízený
Lamačova, Praha 5 - Hlubočepy
Výměra | 32 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 8. |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 51 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-11.6%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Třebonice je 488 kč/m2. Tento byt má cenu 431 kč/m2
Třebonice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
51 m2
U Radosti, Praha 5 - Třebonice
Výměra | 51 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:00 Pronájem bytu 1+1 55 m²
Podprůměrná cena (-4.99%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Prosek je 421 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Prosek
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
55 m2
Na rozhraní, Praha 9 - Prosek
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti