Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 22. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 3+1 55 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-18.2%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Prosek je 489 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Prosek
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
55 m2
Novoborská, Praha 9 - Prosek
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 02. 2026, 19:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+kk 30 m²
Nadprůměrná cena (60.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Strašnice je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 733 kč/m2
Strašnice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
30 m2
nezařízený
Vinohradská, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 3+kk 75 m²
Podprůměrná cena (-23.61%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Braník je 384 kč/m2. Tento byt má cenu 293 kč/m2
Braník
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
75 m2
Vavřenova, Praha 4 - Braník
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 17:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 3+kk 63 m² (Mezonet)
Podprůměrná cena (-20.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Řepy je 437 kč/m2. Tento byt má cenu 349 kč/m2
Řepy
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
63 m2
Na Fialce II, Praha - Řepy
Výměra | 63 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 19. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 56 m²
Podprůměrná cena (-10.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 393 kč/m2
Stodůlky
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
56 m2
Nárožní, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+kk 43 m²
Podprůměrná cena (-1.8%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Košíře je 521 kč/m2. Tento byt má cenu 512 kč/m2
Košíře
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
43 m2
Starokošířská, Praha 5 - Košíře
Výměra | 43 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 19. 04. 2026, 23:55, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 43 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (2.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bubeneč je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 512 kč/m2
Bubeneč
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
43 m2
Milady Horákové, Praha 7 - Bubeneč
Výměra | 43 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 47 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Veleslavín je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 468 kč/m2
Veleslavín
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
47 m2
Šumberova, Praha 6 - Veleslavín
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 03. 2026, 17:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+kk 44 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Vysočany
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
44 m2
Vysočanská, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 03. 05. 2026, 01:53, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+kk 35 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (24.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 506 kč/m2. Tento byt má cenu 629 kč/m2
Žižkov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
35 m2
Cimburkova, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti