Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 24. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 47 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hloubětín je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 468 kč/m2
Hloubětín
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
47 m2
Za černým mostem, Praha 9 - Hloubětín
Výměra | 47 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 19:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 40 m²
Nadprůměrná cena (13.4%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Košíře je 485 kč/m2. Tento byt má cenu 550 kč/m2
Košíře
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Hlaváčkova, Praha 5 - Košíře
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+1 56 m²
Podprůměrná cena (-16.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 472 kč/m2. Tento byt má cenu 393 kč/m2
Břevnov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
56 m2
Brunclíkova, Praha 6 - Břevnov
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 03. 2026, 17:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 41 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (6.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Chodov je 506 kč/m2. Tento byt má cenu 537 kč/m2
Chodov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
41 m2
K dubu, Praha 4 - Chodov
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 75 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-27.75%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Horní Měcholupy je 406 kč/m2. Tento byt má cenu 293 kč/m2
Horní Měcholupy
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
75 m2
Modenská, Praha - Horní Měcholupy
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:01 Pronájem bytu 2+kk 44 m²
Nadprůměrná cena (1.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Újezd u Průhonic je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Újezd u Průhonic
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
44 m2
Formanská, Praha 4 - Újezd u Průhonic
Výměra | 44 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Ne |
Stav | velmi dobrý |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 19. 04. 2026, 23:55, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+1 58 m²
Podprůměrná cena (-9.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Letňany je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 379 kč/m2
Letňany
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
58 m2
Nepomuckých, Praha 9 - Letňany
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+kk 32 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (36.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 688 kč/m2
Vysočany
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
32 m2
nezařízený
Kabešova, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 32 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 04. 2026, 23:55, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+kk 34 m²
Nadprůměrná cena (10.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Holešovice je 588 kč/m2. Tento byt má cenu 647 kč/m2
Holešovice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
34 m2
nezařízený
Jankovcova, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 34 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 04. 2026, 23:55, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 50 m²
Nadprůměrná cena (3.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Strašnice je 425 kč/m2. Tento byt má cenu 440 kč/m2
Strašnice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
50 m2
Pitkovická, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti