Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 07. 04. 2026, 17:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Podprůměrná cena (-8.23%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Letňany je 461 kč/m2. Tento byt má cenu 423 kč/m2
Letňany
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
Frýdecká, Praha 9 - Letňany
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 17:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 59 m²
Podprůměrná cena (-19.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Malešice je 461 kč/m2. Tento byt má cenu 373 kč/m2
Malešice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
59 m2
Ungarova, Praha 10 - Malešice
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 2+1 59 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-5.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Kobylisy je 393 kč/m2. Tento byt má cenu 373 kč/m2
Kobylisy
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
59 m2
Paláskova, Praha 8 - Kobylisy
Výměra | 59 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 19:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+1 66 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-8.17%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bohnice je 363 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Bohnice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
66 m2
Feřtekova, Praha 8 - Bohnice
Výměra | 66 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 8. |
Výtah | Ano |
Stav | velmi dobrý |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 15:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+kk 31 m²
Nadprůměrná cena (74.8%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 406 kč/m2. Tento byt má cenu 710 kč/m2
Staré Město
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
31 m2
Bartolomějská, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 31 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 23:55, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+1 35 m²
Nadprůměrná cena (35.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 629 kč/m2
Smíchov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
35 m2
nezařízený
Na Celné, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 35 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 21:11, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 68 m² (Jednopodlažní)
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 324 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
68 m2
nezařízený
Slévačská, Praha
Výměra | 68 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 58 m²
Podprůměrná cena (-15.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Stodůlky je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 379 kč/m2
Stodůlky
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
58 m2
Raichlova, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 23:55, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:59 Pronájem bytu 2+kk 41 m²
Podprůměrná cena (-7.33%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 579 kč/m2. Tento byt má cenu 537 kč/m2
Nové Město
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
41 m2
Lípová, Praha 2 - Nové Město
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 17:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 48 m²
Podprůměrná cena (-8.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 458 kč/m2
Hlubočepy
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
48 m2
Miloše Havla, Praha 5 - Hlubočepy
Výměra | 48 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti