Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 12. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 53 m²
Podprůměrná cena (-21.08%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 415 kč/m2
Nové Město
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
53 m2
nezařízený
Rumunská, Praha 2 - Nové Město
Výměra | 53 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 23:55, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 60 m²
Nadprůměrná cena (4.46%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Štěrboholy je 351 kč/m2. Tento byt má cenu 367 kč/m2
Štěrboholy
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
60 m2
Kryšpínova, Praha 10 - Štěrboholy
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+kk 35 m²
Nadprůměrná cena (25.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 629 kč/m2
Vinohrady
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
35 m2
nezařízený
Sázavská, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Podprůměrná cena (-9.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 466 kč/m2. Tento byt má cenu 423 kč/m2
Holešovice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
V Háji, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 03. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 1+1 41 m²
Nadprůměrná cena (2.01%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 537 kč/m2
Nové Město
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
41 m2
Lípová, Praha 2 - Nové Město
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Podprůměrná cena (-5.81%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 458 kč/m2. Tento byt má cenu 431 kč/m2
Žižkov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
51 m2
Lukášova, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 51 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+kk 63 m²
Podprůměrná cena (-22.23%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 349 kč/m2
Vršovice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
63 m2
Praha 10 - Vršovice
Výměra | 63 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+1 54 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 407 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
54 m2
Nad úžlabinou, Praha
Výměra | 54 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | velmi dobrý |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 03. 2026, 23:55, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+1 54 m²
Podprůměrná cena (-1.35%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Michle je 413 kč/m2. Tento byt má cenu 407 kč/m2
Michle
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
54 m2
Michelská, Praha 4 - Michle
Výměra | 54 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 17:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:14 Pronájem bytu 2+1 61 m²
Podprůměrná cena (-8.23%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Kobylisy je 393 kč/m2. Tento byt má cenu 361 kč/m2
Kobylisy
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
61 m2
Klecanská, Praha 8 - Kobylisy
Výměra | 61 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti