Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 05. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 2+kk 55 m²
Podprůměrná cena (-20.95%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Chodov je 506 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Chodov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
55 m2
Divišovská, Praha 4 - Chodov
Výměra | 55 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 2+1 48 m²
Podprůměrná cena (-2.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 472 kč/m2. Tento byt má cenu 458 kč/m2
Břevnov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
48 m2
Anastázova, Praha 6 - Břevnov
Výměra | 48 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 6. |
Výtah | Ne |
Stav | velmi dobrý |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 2+kk 54 m²
Podprůměrná cena (-19%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 407 kč/m2
Vysočany
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
54 m2
Pod Harfou, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 03. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 1+kk 41 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "projekt" v částí Stodůlky je 537 kč/m2. Tento byt má cenu 537 kč/m2
Stodůlky
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
41 m2
Ujgurská, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Ano |
Stav | projekt |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 3+kk 63 m²
Podprůměrná cena (-15.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Chodov je 415 kč/m2. Tento byt má cenu 349 kč/m2
Chodov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
63 m2
Metodějova, Praha 4 - Chodov
Výměra | 63 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 1+kk 41 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-8.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Holešovice je 588 kč/m2. Tento byt má cenu 537 kč/m2
Holešovice
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
41 m2
Na Maninách, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 2+1 69 m²
Podprůměrná cena (-25.5%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 319 kč/m2
Žižkov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
69 m2
nezařízený
Blahníkova, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 69 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 4. |
Výtah | Ne |
Stav | dobrý |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 17:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 2+1 70 m²
Podprůměrná cena (-28.57%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libeň je 440 kč/m2. Tento byt má cenu 314 kč/m2
Libeň
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
70 m2
U libeňského pivovaru, Praha - Libeň
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 01. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 2+1 52 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-8.82%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 423 kč/m2
Smíchov
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
52 m2
nezařízený
Nad Bertramkou, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 17:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:58 Pronájem bytu 2+kk 57 m² (Loft)
Podprůměrná cena (-15.36%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 456 kč/m2. Tento byt má cenu 386 kč/m2
Libeň
22000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
57 m2
U libeňského pivovaru, Praha 8 - Libeň
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 22000 + 0 Kč |
Podrobnosti