Celkem v databázi: 7025
Celkem podle filtrů: 7025
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 05. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:18 Pronájem bytu , 1+kk, 35 m²
Nadprůměrná cena (15.38%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 520 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Vysočany
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
35 m2
Bukačova, Praha 9, Vysočany
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:18 Pronájem bytu , 2+kk, 50 m²
Nadprůměrná cena (13.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinoř je 370 kč/m2. Tento byt má cenu 420 kč/m2
Vinoř
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
50 m2
zařízený
Moravanská, Praha-Vinoř, Vinoř
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Miloše Havla, Praha - Hlubočepy
Podprůměrná cena (-3.24%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 486 kč/m2
Hlubočepy
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
35 m2
Praha - Hlubočepy
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 17000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 03. 2026, 15:47, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:18 Pronájem bytu , 2+1, 55 m²
Podprůměrná cena (-18.41%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Malešice je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 382 kč/m2
Malešice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
55 m2
Počernická, Praha 10, Malešice
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ke Krči, Praha - Braník
Podprůměrná cena (-8.44%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Braník je 422 kč/m2. Tento byt má cenu 386 kč/m2
Braník
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
44 m2
částečně zařízený
Praha - Braník
Výměra | 44 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 4. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:18 Pronájem bytu , 2+kk, 47 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Hlubočepy je 443 kč/m2. Tento byt má cenu 447 kč/m2
Hlubočepy
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
47 m2
zařízený
Werichova, Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kamelova, Praha - Záběhlice
Podprůměrná cena (-5.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Záběhlice je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 405 kč/m2
Záběhlice
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
42 m2
částečně zařízený
Praha - Záběhlice
Výměra | 42 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 17000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:18 Pronájem bytu , 1+1, 64 m²
Podprůměrná cena (-34.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 498 kč/m2. Tento byt má cenu 328 kč/m2
Holešovice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
64 m2
Haškova, Praha 7, Holešovice
Výměra | 64 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Stojanu, Praha - Chodov
Podprůměrná cena (-1.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Chodov je 509 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Chodov
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
35 m2
částečně zařízený
Praha - Chodov
Výměra | 35 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 0. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17500 + 3500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kladenská, Praha - Vokovice
Nadprůměrná cena (48.15%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vokovice je 405 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Vokovice
21000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
30 m2
nezařízený
Praha - Vokovice
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18000 + 3000 Kč |
Podrobnosti