Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 04. 2026, 20:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 2+kk, 52 m²
Podprůměrná cena (-18.58%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 496 kč/m2. Tento byt má cenu 404 kč/m2
Holešovice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
52 m2
zařízený
Jankovcova, Praha 7, Holešovice
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 04. 2026, 19:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+1, 33 m²
Nadprůměrná cena (24.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 636 kč/m2
Nové Město
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
33 m2
Soukenická, Praha 1, Nové Město
Výměra | 33 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 04. 2026, 15:11, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 2+kk, 51 m²
Podprůměrná cena (-1.02%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Chodov je 416 kč/m2. Tento byt má cenu 412 kč/m2
Chodov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
51 m2
zařízený
Blažimská, Praha 11, Chodov
Výměra | 51 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 01. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+kk, 46 m²
Nadprůměrná cena (3.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Liboc je 441 kč/m2. Tento byt má cenu 457 kč/m2
Liboc
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
46 m2
Naardenská, Praha 6, Liboc
Výměra | 46 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 00:36, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+kk, 45 m²
Nadprůměrná cena (19.66%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kunratice je 390 kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Kunratice
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
45 m2
K Václavce, Praha-Kunratice, Kunratice
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 12. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 2+kk, 57 m²
Podprůměrná cena (-19.03%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Letňany je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 368 kč/m2
Letňany
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
57 m2
zařízený
Kostomlatská, Praha 18, Letňany
Výměra | 57 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Ne |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 2+kk, 49 m²
Nadprůměrná cena (13.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Stodůlky je 376 kč/m2. Tento byt má cenu 429 kč/m2
Stodůlky
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
49 m2
K zahrádkám, Praha 13, Stodůlky
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+kk, 32 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 656 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
32 m2
Ondříčkova, Praha 3
Výměra | 32 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 04. 2026, 15:47, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+kk, 31 m²
Nadprůměrná cena (15.4%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 587 kč/m2. Tento byt má cenu 677 kč/m2
Nové Město
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
31 m2
zařízený
Štěpánská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 31 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+kk, 30 m²
Nadprůměrná cena (42.28%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 492 kč/m2. Tento byt má cenu 700 kč/m2
Žižkov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
30 m2
Seifertova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti