Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 05. 05. 2026, 15:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+1, 41 m²
Podprůměrná cena (-1.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 512 kč/m2
Vinohrady
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
41 m2
Bořivojova, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 00:36, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+kk, 53 m²
Podprůměrná cena (-20.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 496 kč/m2. Tento byt má cenu 396 kč/m2
Vinohrady
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
53 m2
zařízený
Mánesova, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 53 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Ne |
Stav | dobrý |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+kk, 55 m²
Podprůměrná cena (-17.71%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 382 kč/m2
Břevnov
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
55 m2
zařízený
Zúžená, Praha 6, Břevnov
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 8. |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 2+kk, 47 m²
Podprůměrná cena (-14.08%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 520 kč/m2. Tento byt má cenu 447 kč/m2
Vysočany
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
47 m2
zařízený
Pešlova, Praha 9, Vysočany
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 02. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 2+kk, 44 m²
Nadprůměrná cena (11.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kobylisy je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 477 kč/m2
Kobylisy
21000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
44 m2
Mirovická, Praha 8, Kobylisy
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Erbenova, Praha - Košíře
Nadprůměrná cena (3.45%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Košíře je 580 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Košíře
21019 Kč/měsíc
bezrealitky
Garsoniéra
28 m2
zařízený
Praha - Košíře
Výměra | 28 m2 |
Dispozice | Garsoniéra |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 16800 + 4219 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 12. 2025, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 1+kk 18 m²
Nadprůměrná cena (157.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 454 kč/m2. Tento byt má cenu 1,169 kč/m2
Libeň
21037 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
18 m2
nezařízený
Kotlaska, Praha 8 - Libeň
Výměra | 18 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21037 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jana Zajíce, Praha - Bubeneč
Nadprůměrná cena (32.84%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Bubeneč je 670 kč/m2. Tento byt má cenu 890 kč/m2
Bubeneč
21100 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
20 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 20 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17800 + 3300 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 26. 03. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 2+kk 47 m²
Nadprůměrná cena (3.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 435 kč/m2. Tento byt má cenu 451 kč/m2
Smíchov
21190 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
47 m2
Svornosti, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21190 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 2+kk, 47 m²
Nadprůměrná cena (3.64%)
Smíchov
21190 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
47 m2
zařízený
Svornosti, Praha 5, Smíchov
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21190 + 0 Kč |
Podrobnosti