Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Frýdlantská, Praha - Kobylisy
Podprůměrná cena (-7.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kobylisy je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 398 kč/m2
Kobylisy
21199 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
44 m2
částečně zařízený
Praha - Kobylisy
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17500 + 3699 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jáchymovská, Praha - Řeporyje
Nadprůměrná cena (21.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Řeporyje je 508 kč/m2. Tento byt má cenu 617 kč/m2
Řeporyje
21200 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
30 m2
částečně zařízený
Praha - Řeporyje
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18500 + 2700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Přístavní, Praha - Holešovice
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 487 kč/m2
Holešovice
21230 Kč/měsíc
bezrealitky
1+1
38 m2
zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 38 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18500 + 2730 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Poděbradská, Praha - Hloubětín
Nadprůměrná cena (5.14%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hloubětín je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 553 kč/m2
Hloubětín
21250 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
33 m2
částečně zařízený
Praha - Hloubětín
Výměra | 33 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18250 + 3000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nezamyslova, Praha - Nusle
Podprůměrná cena (-2.6%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nusle je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 443 kč/m2
Nusle
21250 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
44 m2
částečně zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 44 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Ano |
Cena | 19500 + 1750 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 2+kk 57 m²
Podprůměrná cena (-17.73%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 454 kč/m2. Tento byt má cenu 374 kč/m2
Libeň
21290 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
57 m2
nezařízený
Davídkova, Praha 8 - Libeň
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21290 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 2+kk, 57 m²
Podprůměrná cena (-17.73%)
Libeň
21290 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
57 m2
Davídkova, Praha 8, Libeň
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21290 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 03. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Podprůměrná cena (-9.38%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Strašnice je 452 kč/m2. Tento byt má cenu 410 kč/m2
Strašnice
21300 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
Názovská, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21300 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 2+kk 41 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Hodkovičky je 517 kč/m2. Tento byt má cenu 520 kč/m2
Hodkovičky
21300 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
41 m2
Pod Lysinami, Praha 4 - Hodkovičky
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21300 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Spojce, Praha - Vršovice
Podprůměrná cena (-5.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 417 kč/m2
Vršovice
21300 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
42 m2
částečně zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 42 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17500 + 3800 Kč |
Podrobnosti