Celkem v databázi: 6977
Celkem podle filtrů: 6977
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 28. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 2+1 55 m²
Podprůměrná cena (-6.08%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Záběhlice je 416 kč/m2. Tento byt má cenu 391 kč/m2
Záběhlice
21490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
55 m2
Želivecká, Praha 10 - Záběhlice
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 3+1 66 m²
Podprůměrná cena (-16.72%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Letňany je 391 kč/m2. Tento byt má cenu 326 kč/m2
Letňany
21490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
66 m2
Křivoklátská, Praha 9 - Letňany
Výměra | 66 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 02. 2026, 17:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 2+kk 50 m²
Podprůměrná cena (-12.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 492 kč/m2. Tento byt má cenu 430 kč/m2
Žižkov
21490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
50 m2
Biskupcova, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 1+1 31 m²
Nadprůměrná cena (33.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vršovice je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 693 kč/m2
Vršovice
21490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
31 m2
Košická, Praha 10 - Vršovice
Výměra | 31 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 03. 02. 2026, 11:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 3+kk 76 m²
Podprůměrná cena (-21.45%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kbely je 360 kč/m2. Tento byt má cenu 283 kč/m2
Kbely
21490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
76 m2
Herlíkovická, Praha 9 - Kbely
Výměra | 76 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:24 Pronájem bytu 1+kk 36 m²
Nadprůměrná cena (6.03%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 563 kč/m2. Tento byt má cenu 597 kč/m2
Smíchov
21490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
36 m2
Toyen, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Toyen, Praha - Smíchov
Nadprůměrná cena (6.03%)
Smíchov
21490 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
36 m2
částečně zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 36 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Košická, Praha - Vršovice
Nadprůměrná cena (33.83%)
Vršovice
21490 Kč/měsíc
bezrealitky
1+1
31 m2
nezařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 31 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Želivecká, Praha - Záběhlice
Podprůměrná cena (-6.08%)
Záběhlice
21490 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
55 m2
nezařízený
Praha - Záběhlice
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 5. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Biskupcova, Praha - Žižkov
Podprůměrná cena (-12.64%)
Žižkov
21490 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
50 m2
částečně zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 50 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21490 + 0 Kč |
Podrobnosti