Celkem v databázi: 6973
Celkem podle filtrů: 6973
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 25. 03. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 3+kk 54 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-14.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Střížkov je 467 kč/m2. Tento byt má cenu 398 kč/m2
Střížkov
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
54 m2
nezařízený
Českolipská, Praha 9 - Střížkov
Výměra | 54 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 17:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 2+kk 65 m²
Podprůměrná cena (-22.54%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Košíře je 427 kč/m2. Tento byt má cenu 331 kč/m2
Košíře
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
65 m2
Brožíkova, Praha 5 - Košíře
Výměra | 65 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 03. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 2+kk 53 m²
Podprůměrná cena (-8.84%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Háje je 445 kč/m2. Tento byt má cenu 406 kč/m2
Háje
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
53 m2
Jurkovičova, Praha 4 - Háje
Výměra | 53 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Ano |
Stav | velmi dobrý |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 2+kk 49 m²
Nadprůměrná cena (5.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Petrovice je 414 kč/m2. Tento byt má cenu 439 kč/m2
Petrovice
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
49 m2
Rezlerova, Praha 10 - Petrovice
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 03. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 2+1 55 m²
Podprůměrná cena (-10.34%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Modřany je 436 kč/m2. Tento byt má cenu 391 kč/m2
Modřany
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
55 m2
Klostermannova, Praha 4 - Modřany
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 2+kk 43 m²
Podprůměrná cena (-11.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nusle je 568 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Nusle
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
43 m2
Maroldova, Praha 4 - Nusle
Výměra | 43 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:11, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 2+kk 43 m²
Nadprůměrná cena (9.65%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 456 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Žižkov
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
43 m2
Víta Nejedlého, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 43 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 23:55, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 2+kk 63 m²
Nadprůměrná cena (28.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Štěrboholy je 266 kč/m2. Tento byt má cenu 341 kč/m2
Štěrboholy
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
63 m2
Kryšpínova, Praha 10 - Štěrboholy
Výměra | 63 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 03. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 2+kk 56 m²
Podprůměrná cena (-31.81%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 563 kč/m2. Tento byt má cenu 384 kč/m2
Smíchov
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
56 m2
Na Císařce, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 01. 2026, 17:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:24 Pronájem bytu 1+kk 41 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 524 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
41 m2
Praha 2
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti