Celkem v databázi: 6932
Celkem podle filtrů: 6932
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 28. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 1+1 52 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 413 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
52 m2
Vinohradská, Praha 10
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | po rekonstrukci |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 2+kk 57 m²
Podprůměrná cena (-16.92%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Strašnice je 454 kč/m2. Tento byt má cenu 377 kč/m2
Strašnice
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
57 m2
Strančická, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 01. 2026, 05:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 1+kk 33 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (14.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nusle je 568 kč/m2. Tento byt má cenu 652 kč/m2
Nusle
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
33 m2
nezařízený
Sekaninova, Praha 2 - Nusle
Výměra | 33 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 2+kk 61 m²
Podprůměrná cena (-16.08%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Záběhlice je 420 kč/m2. Tento byt má cenu 352 kč/m2
Záběhlice
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
61 m2
Mattioliho, Praha 10 - Záběhlice
Výměra | 61 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 2+kk 55 m² (Podkrovní)
Podprůměrná cena (-10.95%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 391 kč/m2
Vršovice
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
55 m2
Slovinská, Praha 10 - Vršovice
Výměra | 55 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 21:11, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 2+kk 40 m²
Nadprůměrná cena (11.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 480 kč/m2. Tento byt má cenu 538 kč/m2
Smíchov
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Tomáškova, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 21:11, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 3+kk 71 m²
Podprůměrná cena (-30.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 303 kč/m2
Stodůlky
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
71 m2
Borovanského, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 71 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 2+kk 47 m²
Nadprůměrná cena (6.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Strašnice je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 457 kč/m2
Strašnice
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
47 m2
Černokostelecká, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 2+kk 51 m²
Podprůměrná cena (-7.14%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Strašnice je 454 kč/m2. Tento byt má cenu 422 kč/m2
Strašnice
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
51 m2
Oravská, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 51 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 15:19 Pronájem bytu 2+kk 42 m²
Nadprůměrná cena (1.57%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 512 kč/m2
Vinohrady
21500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
42 m2
nezařízený
Na Kozačce, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 42 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 0. |
Balkon | Ne |
Cena | 21500 + 0 Kč |
Podrobnosti