Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Legerova, Praha - Nové Město
Nadprůměrná cena (43.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nové Město je 724 kč/m2. Tento byt má cenu 1,036 kč/m2
Nové Město
31350 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
28 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 28 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 0. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 29000 + 2350 Kč |
Podrobnosti
Nadprůměrná cena (60.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nové Město je 724 kč/m2. Tento byt má cenu 1,160 kč/m2
Nové Město
31350 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
25 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 25 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 29000 + 2350 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Horňátecká, Praha - Kobylisy
Podprůměrná cena (-15.24%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kobylisy je 432 kč/m2. Tento byt má cenu 366 kč/m2
Kobylisy
31400 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
68 m2
nezařízený
Praha - Kobylisy
Výměra | 68 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Ano |
Cena | 24900 + 6500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 15:25, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 3+kk 74 m² (Mezonet)
Podprůměrná cena (-9.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 470 kč/m2. Tento byt má cenu 426 kč/m2
Nusle
31500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
74 m2
Lumírova, Praha 2 - Nusle
Výměra | 74 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 31500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 05. 2026, 11:45, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 4+kk 97 m²
Podprůměrná cena (-16.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Černý Most je 388 kč/m2. Tento byt má cenu 325 kč/m2
Černý Most
31500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
4+kk
97 m2
Anderleho, Praha - Černý Most
Výměra | 97 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 31500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 2+kk 71 m²
Podprůměrná cena (-11.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 500 kč/m2. Tento byt má cenu 444 kč/m2
Žižkov
31500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
71 m2
nezařízený
Olšanská, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 71 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 31500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 1+kk 57 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (10.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 553 kč/m2
Vinohrady
31500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
57 m2
nezařízený
Italská, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 31500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 02:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 4+1 104 m²
Podprůměrná cena (-21.94%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Černý Most je 388 kč/m2. Tento byt má cenu 303 kč/m2
Černý Most
31500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
4+1
104 m2
Anderleho, Praha 9 - Černý Most
Výměra | 104 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 31500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:25, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 3+kk 76 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-16.94%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 414 kč/m2
Žižkov
31500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
76 m2
Přemyslovská, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 76 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 31500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 03. 2026, 15:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 3+1 74 m²
Podprůměrná cena (-15.2%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 426 kč/m2
Vinohrady
31500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
74 m2
Bělehradská, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 74 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 31500 + 0 Kč |
Podrobnosti