Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 73 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 616 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
73 m2
Holečkova, Praha 5
Výměra | 73 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 153 m²
Podprůměrná cena (-34.49%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 294 kč/m2
Vršovice
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
153 m2
Bělocerkevská, Praha 10, Vršovice
Výměra | 153 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 02. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , atypický, 98 m²
Podprůměrná cena (-1.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 459 kč/m2
Smíchov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
Atypický
98 m2
Křížová, Praha 5, Smíchov
Výměra | 98 m2 |
Dispozice | Atypický |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 141 m²
Podprůměrná cena (-44.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 579 kč/m2. Tento byt má cenu 319 kč/m2
Nové Město
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
141 m2
zařízený
Vodičkova, Praha 1, Nové Město
Výměra | 141 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 04. 2026, 21:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 116 m²
Podprůměrná cena (-6.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vokovice je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 388 kč/m2
Vokovice
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
116 m2
zařízený
Tibetská, Praha 6, Vokovice
Výměra | 116 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 71 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 634 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
71 m2
Holečkova, Praha 5
Výměra | 71 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+1, 140 m²
Podprůměrná cena (-35.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 321 kč/m2
Vinohrady
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
140 m2
zařízený
Blanická, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 140 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 100 m²
Podprůměrná cena (-1.75%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 458 kč/m2. Tento byt má cenu 450 kč/m2
Žižkov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
100 m2
Milíčova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 100 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 74 m²
Nadprůměrná cena (31.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 608 kč/m2
Smíchov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
74 m2
zařízený
Zubatého, Praha 5, Smíchov
Výměra | 74 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 98 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 458 kč/m2. Tento byt má cenu 459 kč/m2
Žižkov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
98 m2
zařízený
Prokopova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 98 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti