Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 110 m²
Podprůměrná cena (-24.24%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 570 kč/m2. Tento byt má cenu 432 kč/m2
Nové Město
47500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
110 m2
zařízený
V jirchářích, Praha 1, Nové Město
Výměra | 110 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 98 m²
Podprůměrná cena (-15.58%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 579 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Nové Město
47900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
98 m2
Václavské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 88 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Střešovice je 545 kč/m2. Tento byt má cenu 545 kč/m2
Střešovice
48000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
88 m2
Cukrovarnická, Praha 6, Střešovice
Výměra | 88 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 48000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 813 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
48792 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 2
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 48792 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 1+kk, 47 m²
Nadprůměrná cena (99.72%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Malá Strana je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 1,043 kč/m2
Malá Strana
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
47 m2
Cihelná, Praha 1, Malá Strana
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 223 m²
Podprůměrná cena (-54.03%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Prosek je 478 kč/m2. Tento byt má cenu 220 kč/m2
Prosek
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
223 m2
zařízený
Na samotě, Praha 9, Prosek
Výměra | 223 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 86 m²
Nadprůměrná cena (22.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Dejvice je 465 kč/m2. Tento byt má cenu 570 kč/m2
Dejvice
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
86 m2
Srbská, Praha 6, Dejvice
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 86 m²
Nadprůměrná cena (22.53%)
Dejvice
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
86 m2
Srbská, Praha 6, Dejvice
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 86 m²
Nadprůměrná cena (22.53%)
Dejvice
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
86 m2
Srbská, Praha 6, Dejvice
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+1, 120 m²
Podprůměrná cena (-29.48%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 579 kč/m2. Tento byt má cenu 408 kč/m2
Nové Město
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
120 m2
Žitná, Praha 1, Nové Město
Výměra | 120 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti