Celkem v databázi: 7034
Celkem podle filtrů: 7034
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 29. 03. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+kk, 87 m²
Nadprůměrná cena (1.15%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Břevnov je 500 kč/m2. Tento byt má cenu 506 kč/m2
Břevnov
43999 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
87 m2
Bělohorská, Praha 6, Břevnov
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 43999 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+kk, 87 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 506 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
87 m2
Bělohorská, Praha 6
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+kk, 96 m²
Podprůměrná cena (-12.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 525 kč/m2. Tento byt má cenu 458 kč/m2
Nové Město
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
96 m2
zařízený
Odborů, Praha 2, Nové Město
Výměra | 96 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+kk, 80 m²
Nadprůměrná cena (18.79%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 550 kč/m2
Smíchov
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
80 m2
zařízený
Karla Engliše, Praha 5, Smíchov
Výměra | 80 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Střídavá, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-18.24%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 419 kč/m2
Vysočany
44000 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
86 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 36000 + 8000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+kk, 103 m²
Podprůměrná cena (-7.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 427 kč/m2
Smíchov
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
103 m2
zařízený
Na pláni, Praha 5, Smíchov
Výměra | 103 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+kk, 90 m²
Podprůměrná cena (-6.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 525 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Nové Město
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
90 m2
zařízený
Ostrovní, Praha 1, Nové Město
Výměra | 90 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 31. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+1, 140 m²
Podprůměrná cena (-40.14%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 525 kč/m2. Tento byt má cenu 314 kč/m2
Nové Město
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
140 m2
Spálená, Praha 1, Nové Město
Výměra | 140 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 4+1, 129 m²
Podprůměrná cena (-17.61%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Chodov je 414 kč/m2. Tento byt má cenu 341 kč/m2
Chodov
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
129 m2
zařízený
Medkova, Praha 11, Chodov
Výměra | 129 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 02. 2026, 20:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:24 Pronájem bytu , 3+kk, 87 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 186 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
237 m2
Bělohorská, Praha 6
Výměra | 237 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti