Celkem v databázi: 7025
Celkem podle filtrů: 7025
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 22. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , atypický, 146 m²
Podprůměrná cena (-39.4%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 305 kč/m2
Vinohrady
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
Atypický
146 m2
Korunní, Praha 10, Vinohrady
Výměra | 146 m2 |
Dispozice | Atypický |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Odkolkova, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-1.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 505 kč/m2
Vysočany
44600 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
75 m2
zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 37900 + 6700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 20:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Podprůměrná cena (-4.23%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 482 kč/m2
Vinohrady
44800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
zařízený
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Podprůměrná cena (-4.23%)
Vinohrady
44800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 4+kk, 145 m²
Podprůměrná cena (-31.79%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 454 kč/m2. Tento byt má cenu 310 kč/m2
Vršovice
44900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
145 m2
zařízený
Kodaňská, Praha 10, Vršovice
Výměra | 145 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 44900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 91 m²
Podprůměrná cena (-15.8%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 586 kč/m2. Tento byt má cenu 493 kč/m2
Nové Město
44900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
91 m2
Václavské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 91 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 00:42, aktualizováno 13. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 146 m²
Podprůměrná cena (-29.81%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Zličín je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 308 kč/m2
Zličín
44990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
146 m2
Do zahrádek II, Praha-Zličín, Třebonice
Výměra | 146 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 00:42, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 114 m²
Podprůměrná cena (-17.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 479 kč/m2. Tento byt má cenu 395 kč/m2
Karlín
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
114 m2
U Sluncové, Praha 8, Karlín
Výměra | 114 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+1, 126 m²
Podprůměrná cena (-29%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 357 kč/m2
Vinohrady
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
126 m2
Kolínská, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 126 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 77 m²
Nadprůměrná cena (31.33%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Háje je 445 kč/m2. Tento byt má cenu 584 kč/m2
Háje
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
77 m2
zařízený
Loosova, Praha 11, Háje
Výměra | 77 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti