Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bulharská, Praha - Vršovice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vršovice je kč/m2. Tento byt má cenu 961 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vršovice
46996 Kč/měsíc
bezrealitky
34 m2
zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 34 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 32678 + 14318 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Mezi Vodami, Praha - Modřany
Podprůměrná cena (-14.19%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Modřany je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 424 kč/m2
Modřany
47000 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
92 m2
částečně zařízený
Praha - Modřany
Výměra | 92 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 39000 + 8000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 4+kk, 141 m²
Podprůměrná cena (-28.01%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Smíchov
47000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
141 m2
Hořejší nábřeží, Praha 5, Smíchov
Výměra | 141 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 47000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vršovice je kč/m2. Tento byt má cenu 935 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vršovice
47066 Kč/měsíc
bezrealitky
35 m2
zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 35 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 32713 + 14353 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Řehořova, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,341 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
47325 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 40226 + 7099 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Svatoslavova, Praha - Nusle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nusle je kč/m2. Tento byt má cenu 1,183 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nusle
47325 Kč/měsíc
bezrealitky
34 m2
zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 34 m2 |
Dispozice | |
Patro | 6. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 40226 + 7099 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Stočesova, Praha - Ruzyně
Podprůměrná cena (-33.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Ruzyně je 465 kč/m2. Tento byt má cenu 308 kč/m2
Ruzyně
47490 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
130 m2
částečně zařízený
Praha - Ruzyně
Výměra | 130 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 39990 + 7500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 3+kk, 110 m²
Podprůměrná cena (-25.03%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 576 kč/m2. Tento byt má cenu 432 kč/m2
Nové Město
47500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
110 m2
zařízený
V jirchářích, Praha 1, Nové Město
Výměra | 110 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 3+kk, 98 m²
Podprůměrná cena (-6.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 485 kč/m2
Vinohrady
47500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
98 m2
zařízený
Třebízského, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Olgy Havlové, Praha - Žižkov
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 494 kč/m2
Žižkov
47500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
80 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 80 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 39500 + 8000 Kč |
Podrobnosti