Celkem v databázi: 7034
Celkem podle filtrů: 7034
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ohnivcova, Praha - Braník
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po částečné rekonstrukci" v částí Braník je 300 kč/m2. Tento byt má cenu 300 kč/m2
Braník
52000 Kč/měsíc
bezrealitky
4+1
150 m2
částečně zařízený
Praha - Braník
Výměra | 150 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | po částečné rekonstrukci |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 7000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kališnická, Praha - Žižkov
Nadprůměrná cena (14.28%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 451 kč/m2. Tento byt má cenu 515 kč/m2
Žižkov
52400 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
91 m2
částečně zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 91 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 46900 + 5500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Vinohradská, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 857 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
52400 Kč/měsíc
bezrealitky
52 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 44540 + 7860 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bořivojova, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,242 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
52583 Kč/měsíc
bezrealitky
36 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 36 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 44696 + 7887 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kurta Konráda, Praha - Libeň
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Libeň je kč/m2. Tento byt má cenu 1,068 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Libeň
52696 Kč/měsíc
bezrealitky
34 m2
zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 34 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 36309 + 16387 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod Harfou, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-43.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vysočany je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 299 kč/m2
Vysočany
52800 Kč/měsíc
bezrealitky
4+1
150 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 150 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 44900 + 7900 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Koubkova, Praha - Nové Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nové Město je kč/m2. Tento byt má cenu 815 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nové Město
52858 Kč/měsíc
bezrealitky
45 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 36655 + 16203 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Walterovo náměstí, Praha - Jinonice
Nadprůměrná cena (14.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Jinonice je 373 kč/m2. Tento byt má cenu 428 kč/m2
Jinonice
53000 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
107 m2
nezařízený
Praha - Jinonice
Výměra | 107 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45800 + 7200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Veletržní, Praha - Bubeneč
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,503 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
53061 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45102 + 7959 Kč |
Podrobnosti
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,219 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
53061 Kč/měsíc
bezrealitky
37 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 37 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45102 + 7959 Kč |
Podrobnosti