Celkem v databázi: 5670
Celkem podle filtrů: 5670
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 04. 2026, 20:00, aktualizováno 19. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 161 m²
Podprůměrná cena (-41.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 286 kč/m2
Nové Město
46000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
161 m2
Kateřinská, Praha 2, Nové Město
Výměra | 161 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 46000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 19. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 110 m²
Podprůměrná cena (-26.18%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 585 kč/m2. Tento byt má cenu 432 kč/m2
Nové Město
47500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
110 m2
zařízený
V jirchářích, Praha 1, Nové Město
Výměra | 110 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 19. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 98 m²
Podprůměrná cena (-7.15%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 485 kč/m2
Vinohrady
47500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
98 m2
zařízený
Třebízského, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Podprůměrná cena (-14.1%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 569 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Nové Město
47900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
98 m2
Václavské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 19. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 88 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Střešovice je 545 kč/m2. Tento byt má cenu 545 kč/m2
Střešovice
48000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
88 m2
Cukrovarnická, Praha 6, Střešovice
Výměra | 88 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 48000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 19. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 813 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
48792 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 2
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 48792 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 19. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 1+kk, 47 m²
Nadprůměrná cena (100.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Malá Strana je 521 kč/m2. Tento byt má cenu 1,043 kč/m2
Malá Strana
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
47 m2
Cihelná, Praha 1, Malá Strana
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 19. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 86 m²
Nadprůměrná cena (20.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Dejvice je 471 kč/m2. Tento byt má cenu 570 kč/m2
Dejvice
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
86 m2
Srbská, Praha 6, Dejvice
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 20:00, aktualizováno 19. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 86 m²
Nadprůměrná cena (20.97%)
Dejvice
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
86 m2
Srbská, Praha 6, Dejvice
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 19. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 86 m²
Nadprůměrná cena (20.97%)
Dejvice
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
86 m2
Srbská, Praha 6, Dejvice
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti