Celkem v databázi: 7014
Celkem podle filtrů: 7014
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 21. 01. 2026, 00:40, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:30 Pronájem bytu , 3+kk, 95 m²
Podprůměrná cena (-25.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hlubočepy je 432 kč/m2. Tento byt má cenu 321 kč/m2
Hlubočepy
30500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
95 m2
zařízený
Hlubočepská, Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 95 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 30500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Karla Guta, Praha - Uhříněves
Nadprůměrná cena (17.92%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Uhříněves je 424 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Uhříněves
30500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
49 m2
zařízený
Praha - Uhříněves
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 24500 + 6000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Bořivojova, Praha - Žižkov
Nadprůměrná cena (35.8%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 610 kč/m2
Žižkov
30500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
41 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 5500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:30 Pronájem bytu , 4+kk, 103 m²
Podprůměrná cena (-21.87%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Motol je 379 kč/m2. Tento byt má cenu 296 kč/m2
Motol
30500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
103 m2
zařízený
Na Homolce, Praha 5, Motol
Výměra | 103 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 30500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Kryštofova, Praha - Háje
Podprůměrná cena (-8.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Háje je 414 kč/m2. Tento byt má cenu 377 kč/m2
Háje
30500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
61 m2
částečně zařízený
Praha - Háje
Výměra | 61 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | dobrý |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23000 + 7500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Měchnovská, Praha - Chodov
Nadprůměrná cena (5.91%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Chodov je 491 kč/m2. Tento byt má cenu 520 kč/m2
Chodov
30500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
50 m2
zařízený
Praha - Chodov
Výměra | 50 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 01. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:30 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Podprůměrná cena (-25.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 443 kč/m2. Tento byt má cenu 328 kč/m2
Libeň
30500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
V Holešovičkách, Praha 8, Libeň
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 30500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:30 Pronájem bytu , 3+kk, 67 m²
Podprůměrná cena (-11.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 455 kč/m2
Vysočany
30500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
67 m2
zařízený
Kolbenova, Praha 9, Vysočany
Výměra | 67 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 30500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Arabská, Praha - Vokovice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vokovice je kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vokovice
30512 Kč/měsíc
bezrealitky
53 m2
zařízený
Praha - Vokovice
Výměra | 53 m2 |
Dispozice | |
Patro | 9. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25935 + 4577 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Polní, Praha - Břevnov
Podprůměrná cena (-17.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Břevnov je 456 kč/m2. Tento byt má cenu 375 kč/m2
Břevnov
30550 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
69 m2
částečně zařízený
Praha - Břevnov
Výměra | 69 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 3. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | po rekonstrukci |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25900 + 4650 Kč |
Podrobnosti