Celkem v databázi: 7014
Celkem podle filtrů: 7014
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 05. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:30 Pronájem bytu , 2+kk, 54 m²
Nadprůměrná cena (11.62%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 570 kč/m2
Hlubočepy
30800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
54 m2
zařízený
Barrandovská, Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 30800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 11:45, aktualizováno 20. 05. 2026, 09:45 Pronájem bytu 2+kk 55 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 561 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
30830 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
55 m2
V Třešňovce, Praha
Výměra | 55 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 30830 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Svatošových, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-18.49%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 417 kč/m2
Vysočany
30843 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
60 m2
zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 24990 + 5853 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 2+kk 53 m²
Podprůměrná cena (-19.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nové Město je 728 kč/m2. Tento byt má cenu 583 kč/m2
Nové Město
30874 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
53 m2
Vyšehradská, Praha 2 - Nové Město
Výměra | 53 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 30874 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:30 Pronájem bytu , 2+kk, 57 m²
Podprůměrná cena (-25.6%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nové Město je 728 kč/m2. Tento byt má cenu 542 kč/m2
Nové Město
30874 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
57 m2
zařízený
Vyšehradská, Praha 2, Nové Město
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 30874 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 3+kk 68 m²
Podprůměrná cena (-5.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Kamýk je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 454 kč/m2
Kamýk
30900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
68 m2
Zárubova, Praha 4 - Kamýk
Výměra | 68 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 30900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 03. 2026, 15:19, aktualizováno 20. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 2+kk 62 m²
Nadprůměrná cena (23.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 405 kč/m2. Tento byt má cenu 498 kč/m2
Staré Město
30900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
62 m2
Kozí, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 62 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 30900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 17:25, aktualizováno 20. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 2+kk 55 m²
Nadprůměrná cena (37.03%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hrdlořezy je 410 kč/m2. Tento byt má cenu 562 kč/m2
Hrdlořezy
30900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
55 m2
V Třešňovce, Praha 9 - Hrdlořezy
Výměra | 55 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 30900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 3+kk 67 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Dolní Měcholupy je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 461 kč/m2
Dolní Měcholupy
30900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
67 m2
Honzíkova, Praha 10 - Dolní Měcholupy
Výměra | 67 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 30900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 04. 2026, 02:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 2+kk 69 m²
Podprůměrná cena (-6.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Karlín
30900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
69 m2
nezařízený
Sokolovská, Praha 8 - Karlín
Výměra | 69 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 30900 + 0 Kč |
Podrobnosti