Celkem v databázi: 7014
Celkem podle filtrů: 7014
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Přípotoční, Praha - Vršovice
Nadprůměrná cena (58.14%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 431 kč/m2. Tento byt má cenu 682 kč/m2
Vršovice
30900 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
38 m2
zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25900 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:30 Pronájem bytu , 3+kk, 68 m²
Podprůměrná cena (-5.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Kamýk je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 454 kč/m2
Kamýk
30900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
68 m2
zařízený
Zárubova, Praha 12, Kamýk
Výměra | 68 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 30900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Korunní, Praha - Vinohrady
Podprůměrná cena (-24.6%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 515 kč/m2. Tento byt má cenu 388 kč/m2
Vinohrady
30900 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
77 m2
částečně zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 77 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 29900 + 1000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 05. 2026, 19:50, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:30 Pronájem bytu , 3+kk, 67 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Dolní Měcholupy je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 461 kč/m2
Dolní Měcholupy
30900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
67 m2
Honzíkova, Praha-Dolní Měcholupy, Dolní Měcholupy
Výměra | 67 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 30900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:30 Pronájem bytu , 2+kk, 69 m²
Podprůměrná cena (-6.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Karlín
30900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
69 m2
Sokolovská, Praha 8, Karlín
Výměra | 69 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 30900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Hrusická, Praha - Záběhlice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Záběhlice je kč/m2. Tento byt má cenu 505 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Záběhlice
30919 Kč/měsíc
bezrealitky
52 m2
zařízený
Praha - Záběhlice
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | |
Patro | 1. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 26281 + 4638 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Šimáčkova, Praha - Holešovice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Holešovice je kč/m2. Tento byt má cenu 658 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Holešovice
30966 Kč/měsíc
bezrealitky
32 m2
zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 32 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21053 + 9913 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Hornoměcholupská, Praha - Horní Měcholupy
Podprůměrná cena (-10.79%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Horní Měcholupy je 406 kč/m2. Tento byt má cenu 362 kč/m2
Horní Měcholupy
30980 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
69 m2
částečně zařízený
Praha - Horní Měcholupy
Výměra | 69 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ano |
Cena | 24990 + 5990 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 00:05 Pronájem bytu 3+kk 78 m²
Podprůměrná cena (-20.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 498 kč/m2. Tento byt má cenu 397 kč/m2
Holešovice
30990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
78 m2
Tusarova, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 78 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 30990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 11:45, aktualizováno 20. 05. 2026, 09:46 Pronájem bytu 2+kk 41 m²
Nadprůměrná cena (47.92%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 756 kč/m2
Hlubočepy
30990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
41 m2
Fabiánové, Praha 5 - Hlubočepy
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 30990 + 0 Kč |
Podrobnosti