Celkem v databázi: 5814
Celkem podle filtrů: 5814
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 19. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 56 m²
Nadprůměrná cena (27.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Karlín je 590 kč/m2. Tento byt má cenu 750 kč/m2
Karlín
42000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
56 m2
zařízený
U Sluncové, Praha 8, Karlín
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 42000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:52, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 126 m²
Podprůměrná cena (-17.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 405 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Staré Město
42000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
126 m2
Řetězová, Praha 1, Staré Město
Výměra | 126 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 42000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+1, 107 m²
Podprůměrná cena (-22.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 505 kč/m2. Tento byt má cenu 393 kč/m2
Vinohrady
42000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
107 m2
Koubkova, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 107 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 42000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 80 m²
Nadprůměrná cena (14.99%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 462 kč/m2. Tento byt má cenu 531 kč/m2
Smíchov
42500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
80 m2
zařízený
Stroupežnického, Praha 5, Smíchov
Výměra | 80 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 42500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+1, 89 m²
Nadprůměrná cena (17.91%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 405 kč/m2. Tento byt má cenu 478 kč/m2
Staré Město
42500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
89 m2
Havelská, Praha 1, Staré Město
Výměra | 89 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 42500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 122 m²
Podprůměrná cena (-31.02%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 505 kč/m2. Tento byt má cenu 348 kč/m2
Vinohrady
42500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
122 m2
Italská, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 122 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 42500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 01. 2026, 19:50, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 85 m²
Nadprůměrná cena (18.75%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 425 kč/m2. Tento byt má cenu 505 kč/m2
Žižkov
42900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
85 m2
Seifertova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 85 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 42900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 72 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 597 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
43000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
72 m2
zařízený
Prosecká, Praha 8
Výměra | 72 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 43000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 96 m²
Podprůměrná cena (-10.24%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Vinohrady
43000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
96 m2
zařízený
Korunní, Praha 10, Vinohrady
Výměra | 96 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 43000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 472 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
43896 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 2
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 43896 + 0 Kč |
Podrobnosti