Celkem v databázi: 5814
Celkem podle filtrů: 5814
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 29. 03. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 87 m²
Nadprůměrná cena (7.6%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Břevnov je 470 kč/m2. Tento byt má cenu 506 kč/m2
Břevnov
43999 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
87 m2
Bělohorská, Praha 6, Břevnov
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 43999 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 87 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 506 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
87 m2
Bělohorská, Praha 6
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 96 m²
Podprůměrná cena (-9.78%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 508 kč/m2. Tento byt má cenu 458 kč/m2
Nové Město
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
96 m2
zařízený
Odborů, Praha 2, Nové Město
Výměra | 96 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 80 m²
Nadprůměrná cena (19.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 462 kč/m2. Tento byt má cenu 550 kč/m2
Smíchov
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
80 m2
zařízený
Karla Engliše, Praha 5, Smíchov
Výměra | 80 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 103 m²
Podprůměrná cena (-7.54%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 462 kč/m2. Tento byt má cenu 427 kč/m2
Smíchov
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
103 m2
zařízený
Na pláni, Praha 5, Smíchov
Výměra | 103 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 90 m²
Podprůměrná cena (-3.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 508 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Nové Město
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
90 m2
zařízený
Ostrovní, Praha 1, Nové Město
Výměra | 90 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+1, 129 m²
Podprůměrná cena (-19.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Chodov je 425 kč/m2. Tento byt má cenu 341 kč/m2
Chodov
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
129 m2
zařízený
Medkova, Praha 11, Chodov
Výměra | 129 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 02. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 87 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 186 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
237 m2
Bělohorská, Praha 6
Výměra | 237 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+1, 152 m²
Podprůměrná cena (-40.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 488 kč/m2. Tento byt má cenu 289 kč/m2
Holešovice
44000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
152 m2
Dukelských hrdinů, Praha 7, Holešovice
Výměra | 152 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 44000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 02. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 95 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 472 kč/m2. Tento byt má cenu 468 kč/m2
Nusle
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
95 m2
Marie Cibulkové, Praha 4, Nusle
Výměra | 95 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti