Celkem v databázi: 5814
Celkem podle filtrů: 5814
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 27. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 92 m²
Podprůměrná cena (-5.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Řeporyje je 510 kč/m2. Tento byt má cenu 484 kč/m2
Řeporyje
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
92 m2
Radouňova, Praha-Řeporyje, Stodůlky
Výměra | 92 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , atypický, 146 m²
Podprůměrná cena (-39.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 305 kč/m2
Vinohrady
44500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
Atypický
146 m2
Korunní, Praha 10, Vinohrady
Výměra | 146 m2 |
Dispozice | Atypický |
Balkon | Ne |
Cena | 44500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Podprůměrná cena (-4.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 482 kč/m2
Vinohrady
44800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
zařízený
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 93 m²
Podprůměrná cena (-4.42%)
Vinohrady
44800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
93 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 93 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 91 m²
Podprůměrná cena (-13.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 572 kč/m2. Tento byt má cenu 493 kč/m2
Nové Město
44900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
91 m2
Václavské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 91 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 44900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 00:42, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 114 m²
Podprůměrná cena (-17.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 395 kč/m2
Karlín
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
114 m2
U Sluncové, Praha 8, Karlín
Výměra | 114 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 77 m²
Nadprůměrná cena (35.28%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Háje je 432 kč/m2. Tento byt má cenu 584 kč/m2
Háje
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
77 m2
zařízený
Loosova, Praha 11, Háje
Výměra | 77 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+1, 102 m²
Podprůměrná cena (-22.87%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 572 kč/m2. Tento byt má cenu 441 kč/m2
Nové Město
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
102 m2
Petrské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 102 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 01. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 65 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 692 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
65 m2
zařízený
Pernerova, Praha 3
Výměra | 65 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 85 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 529 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
85 m2
zařízený
Pernerova, Praha 3
Výměra | 85 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti