Celkem v databázi: 5814
Celkem podle filtrů: 5814
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 100 m²
Podprůměrná cena (-2.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 461 kč/m2. Tento byt má cenu 450 kč/m2
Žižkov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
100 m2
Milíčova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 100 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 74 m²
Nadprůměrná cena (31.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 462 kč/m2. Tento byt má cenu 608 kč/m2
Smíchov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
74 m2
zařízený
Zubatého, Praha 5, Smíchov
Výměra | 74 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 98 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 461 kč/m2. Tento byt má cenu 459 kč/m2
Žižkov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
98 m2
zařízený
Prokopova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 98 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 98 m²
Průměrná cena
Žižkov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
98 m2
Prokopova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 98 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 82 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 549 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
82 m2
Na dračkách, Praha 6
Výměra | 82 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 120 m²
Podprůměrná cena (-26.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 507 kč/m2. Tento byt má cenu 375 kč/m2
Hlubočepy
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
120 m2
zařízený
Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 120 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 110 m²
Podprůměrná cena (-13.14%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 471 kč/m2. Tento byt má cenu 409 kč/m2
Břevnov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
110 m2
Šlikova, Praha 6, Břevnov
Výměra | 110 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 31. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 103 m²
Nadprůměrná cena (14.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Dolní Chabry je 383 kč/m2. Tento byt má cenu 437 kč/m2
Dolní Chabry
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
103 m2
zařízený
K Beranovu, Praha-Dolní Chabry, Dolní Chabry
Výměra | 103 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 98 m²
Podprůměrná cena (-22.17%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Karlín je 590 kč/m2. Tento byt má cenu 459 kč/m2
Karlín
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
98 m2
U Sluncové, Praha 8, Karlín
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 19. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 199 m²
Podprůměrná cena (-42.61%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hrdlořezy je 394 kč/m2. Tento byt má cenu 226 kč/m2
Hrdlořezy
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
199 m2
zařízený
Nad Smetankou, Praha 9, Hrdlořezy
Výměra | 199 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti