Celkem v databázi: 5814
Celkem podle filtrů: 5814
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 05. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 96 m²
Nadprůměrná cena (1.46%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 462 kč/m2. Tento byt má cenu 469 kč/m2
Smíchov
45000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
96 m2
zařízený
Pod Děvínem, Praha 5, Smíchov
Výměra | 96 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 45000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 107 m²
Podprůměrná cena (-1.37%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Jinonice je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 428 kč/m2
Jinonice
45800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
107 m2
Walterovo náměstí, Praha 5, Jinonice
Výměra | 107 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 45800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 99 m²
Nadprůměrná cena (6.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Jinonice je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 464 kč/m2
Jinonice
45900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
99 m2
zařízený
Walterovo náměstí, Praha 5, Jinonice
Výměra | 99 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 45900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 161 m²
Podprůměrná cena (-43.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 508 kč/m2. Tento byt má cenu 286 kč/m2
Nové Město
46000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
161 m2
Kateřinská, Praha 2, Nové Město
Výměra | 161 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 46000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 110 m²
Podprůměrná cena (-26.81%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 590 kč/m2. Tento byt má cenu 432 kč/m2
Nové Město
47500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
110 m2
zařízený
V jirchářích, Praha 1, Nové Město
Výměra | 110 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 98 m²
Podprůměrná cena (-5.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 515 kč/m2. Tento byt má cenu 485 kč/m2
Vinohrady
47500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
98 m2
zařízený
Třebízského, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Podprůměrná cena (-14.55%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 572 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Nové Město
47900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
98 m2
Václavské náměstí, Praha 1, Nové Město
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 47900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 00:42, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 88 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Střešovice je 545 kč/m2. Tento byt má cenu 545 kč/m2
Střešovice
48000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
88 m2
Cukrovarnická, Praha 6, Střešovice
Výměra | 88 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 48000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 813 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
48792 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 2
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 48792 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 1+kk, 47 m²
Nadprůměrná cena (101.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Malá Strana je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 1,043 kč/m2
Malá Strana
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
47 m2
Cihelná, Praha 1, Malá Strana
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti