Celkem v databázi: 5813
Celkem podle filtrů: 5813
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 09. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 86 m²
Nadprůměrná cena (20.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Dejvice je 471 kč/m2. Tento byt má cenu 570 kč/m2
Dejvice
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
86 m2
Srbská, Praha 6, Dejvice
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 20:00, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 86 m²
Nadprůměrná cena (20.97%)
Dejvice
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
86 m2
Srbská, Praha 6, Dejvice
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 86 m²
Nadprůměrná cena (20.97%)
Dejvice
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
86 m2
Srbská, Praha 6, Dejvice
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+1, 120 m²
Podprůměrná cena (-28.61%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 572 kč/m2. Tento byt má cenu 408 kč/m2
Nové Město
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
120 m2
Žitná, Praha 1, Nové Město
Výměra | 120 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 119 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 412 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
119 m2
Vinohradská, Praha 1
Výměra | 119 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 141 m²
Podprůměrná cena (-24.78%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 462 kč/m2. Tento byt má cenu 348 kč/m2
Smíchov
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
141 m2
Hořejší nábřeží, Praha 5, Smíchov
Výměra | 141 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 02. 2026, 15:40, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 79 m²
Nadprůměrná cena (39.55%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Podolí je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 627 kč/m2
Podolí
49500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
79 m2
zařízený
Pod Děkankou, Praha 4, Podolí
Výměra | 79 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 106 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
49500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
106 m2
Janáčkovo nábřeží, Praha 5
Výměra | 106 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Podprůměrná cena (-6.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Smíchov
49500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
106 m2
Janáčkovo nábřeží, Praha 5, Smíchov
Výměra | 106 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 20. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Nadprůměrná cena (64.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 830 kč/m2
Vinohrady
49800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
zařízený
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49800 + 0 Kč |
Podrobnosti