Celkem v databázi: 6852
Celkem podle filtrů: 6852
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Grafická, Praha - Smíchov
Podprůměrná cena (-23.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 565 kč/m2. Tento byt má cenu 435 kč/m2
Smíchov
50000 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
92 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 92 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 40000 + 10000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+1, 120 m²
Podprůměrná cena (-22.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Bubeneč je 535 kč/m2. Tento byt má cenu 417 kč/m2
Bubeneč
50000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
120 m2
Puškinovo náměstí, Praha 6, Bubeneč
Výměra | 120 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 50000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 135 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 370 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
50000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
135 m2
Plzeňská, Praha 5
Výměra | 135 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 50000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 03. 2026, 15:21, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 102 m²
Podprůměrná cena (-16.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 584 kč/m2. Tento byt má cenu 490 kč/m2
Nové Město
50000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
102 m2
Jungmannova, Praha 1, Nové Město
Výměra | 102 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 50000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Karlova, Praha - Staré Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Staré Město je kč/m2. Tento byt má cenu 947 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Staré Město
50119 Kč/měsíc
bezrealitky
45 m2
zařízený
Praha - Staré Město
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | |
Patro | 6. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42601 + 7518 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Veletržní, Praha - Bubeneč
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,524 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
50193 Kč/měsíc
bezrealitky
28 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 28 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42664 + 7529 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bořivojova, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,185 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
50193 Kč/měsíc
bezrealitky
36 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 36 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42664 + 7529 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Perucká, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,585 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
50345 Kč/měsíc
bezrealitky
27 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42793 + 7552 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Rytířská, Praha - Staré Město
Podprůměrná cena (-3.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Staré Město je 378 kč/m2. Tento byt má cenu 366 kč/m2
Staré Město
50500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
123 m2
částečně zařízený
Praha - Staré Město
Výměra | 123 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 5500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Karlovo náměstí, Praha - Nové Město
Nadprůměrná cena (2.82%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 554 kč/m2. Tento byt má cenu 570 kč/m2
Nové Město
50600 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
79 m2
částečně zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 79 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 5600 Kč |
Podrobnosti