Celkem v databázi: 7337
Celkem podle filtrů: 7337
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Spolubydlení
Vloženo 13. 05. 2026, 18:55, aktualizováno 22. 05. 2026, 16:55 Pronájem pokoje 24 m²
Podprůměrná cena (-49.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 436 kč/m2. Tento byt má cenu 219 kč/m2
Vršovice
5250 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
pokoj
24 m2
Kavkazská, Praha - Vršovice
Výměra | 24 m2 |
Dispozice | pokoj |
Balkon | Ne |
Cena | 5250 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 18:55, aktualizováno 22. 05. 2026, 16:55 Pronájem bytu 1+kk 23 m²
Podprůměrná cena (-41.95%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 410 kč/m2. Tento byt má cenu 238 kč/m2
Staré Město
5474 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
23 m2
Michalská, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 23 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 5474 + 0 Kč |
Podrobnosti
Spolubydlení
Vloženo 23. 03. 2026, 23:48, aktualizováno 22. 05. 2026, 16:55 Pronájem pokoje 16 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-14.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libeň je 441 kč/m2. Tento byt má cenu 375 kč/m2
Libeň
6000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
pokoj
16 m2
Kovanecká, Praha - Libeň
Výměra | 16 m2 |
Dispozice | pokoj |
Balkon | Ano |
Cena | 6000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Spolubydlení
Vloženo 27. 04. 2026, 19:10, aktualizováno 22. 05. 2026, 16:55 Pronájem pokoje 40 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-63.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 451 kč/m2. Tento byt má cenu 163 kč/m2
Žižkov
6500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
pokoj
40 m2
Biskupcova, Praha - Žižkov
Výměra | 40 m2 |
Dispozice | pokoj |
Balkon | Ano |
Cena | 6500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 18:55, aktualizováno 22. 05. 2026, 16:55 Pronájem bytu 1+1 29 m²
Podprůměrná cena (-40.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 410 kč/m2. Tento byt má cenu 242 kč/m2
Staré Město
7032 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
29 m2
Karoliny Světlé, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 29 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 7032 + 0 Kč |
Podrobnosti
Spolubydlení
Vloženo 06. 05. 2026, 14:55, aktualizováno 22. 05. 2026, 16:55 Pronájem pokoje 16 m² (Jednopodlažní)
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vysočany je 444 kč/m2. Tento byt má cenu 444 kč/m2
Vysočany
7100 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
pokoj
16 m2
Na Břehu, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 16 m2 |
Dispozice | pokoj |
Balkon | Ne |
Cena | 7100 + 0 Kč |
Podrobnosti
Spolubydlení
Vloženo 12. 05. 2026, 14:55, aktualizováno 22. 05. 2026, 16:55 Pronájem pokoje 12 m²
Nadprůměrná cena (13.84%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Ruzyně je 549 kč/m2. Tento byt má cenu 625 kč/m2
Ruzyně
7500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
pokoj
12 m2
Možného, Praha 6 - Ruzyně
Výměra | 12 m2 |
Dispozice | pokoj |
Balkon | Ne |
Cena | 7500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 19:10, aktualizováno 22. 05. 2026, 17:10 Pronájem bytu , jiný, 13 m²
Nadprůměrná cena (5.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Ruzyně je 549 kč/m2. Tento byt má cenu 577 kč/m2
Ruzyně
7500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
Jiný
13 m2
zařízený
Možného, Praha 6, Ruzyně
Výměra | 13 m2 |
Dispozice | Jiný |
Balkon | Ne |
Cena | 7500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Spolubydlení
Vloženo 10. 05. 2026, 23:45, aktualizováno 22. 05. 2026, 16:55 Pronájem pokoje 10 m²
Nadprůměrná cena (68.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 767 kč/m2
Vršovice
7667 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
pokoj
10 m2
Norská, Praha 10 - Vršovice
Výměra | 10 m2 |
Dispozice | pokoj |
Balkon | Ano |
Cena | 7667 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 19:10, aktualizováno 22. 05. 2026, 17:10 Pronájem bytu , 1+kk, 15 m²
Nadprůměrná cena (24.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Černý Most je 423 kč/m2. Tento byt má cenu 527 kč/m2
Černý Most
7900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
15 m2
zařízený
Bratří Venclíků, Praha 14, Černý Most
Výměra | 15 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 7900 + 0 Kč |
Podrobnosti