Celkem v databázi: 6875
Celkem podle filtrů: 6875
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 11. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 11. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Polská, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 577 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
68606 Kč/měsíc
bezrealitky
79 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 79 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45586 + 23020 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 11. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ostrovní, Praha - Nové Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nové Město je kč/m2. Tento byt má cenu 428 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nové Město
70439 Kč/měsíc
bezrealitky
112 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 112 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 47981 + 22458 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 11. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Sevastopolská, Praha - Vršovice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vršovice je kč/m2. Tento byt má cenu 1,223 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vršovice
90376 Kč/měsíc
bezrealitky
35 m2
zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 35 m2 |
Dispozice | |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42793 + 47583 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 11. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kurta Konráda, Praha - Libeň
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Libeň je kč/m2. Tento byt má cenu 992 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Libeň
138565 Kč/měsíc
bezrealitky
34 m2
zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 34 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 33716 + 104849 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 11. 05. 2026, 19:00 Pronájem bytu , 3+kk, 78 m²
Nadprůměrná cena (335.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 500 kč/m2. Tento byt má cenu 2,179 kč/m2
Nové Město
170000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
78 m2
Truhlářská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 78 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 170000 + 0 Kč |
Podrobnosti