Celkem v databázi: 6951
Celkem podle filtrů: 6951
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Veletržní, Praha - Bubeneč
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,538 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
50671 Kč/měsíc
bezrealitky
28 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 28 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 43070 + 7601 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu V Lesíčku, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,068 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
50873 Kč/měsíc
bezrealitky
33 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 33 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 35256 + 15617 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Křížová, Praha - Smíchov
Podprůměrná cena (-9.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 395 kč/m2
Smíchov
50966 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
114 m2
částečně zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 114 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 5966 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Olgy Havlové, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,359 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
51149 Kč/měsíc
bezrealitky
32 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 32 m2 |
Dispozice | |
Patro | 9. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 43477 + 7672 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jindřicha Plachty, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 638 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
51563 Kč/měsíc
bezrealitky
55 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 35104 + 16459 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Prosecká, Praha - Prosek
Nadprůměrná cena (9.24%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Prosek je 479 kč/m2. Tento byt má cenu 523 kč/m2
Prosek
52000 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
86 m2
částečně zařízený
Praha - Prosek
Výměra | 86 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 7000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ohnivcova, Praha - Braník
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po částečné rekonstrukci" v částí Braník je 300 kč/m2. Tento byt má cenu 300 kč/m2
Braník
52000 Kč/měsíc
bezrealitky
4+1
150 m2
částečně zařízený
Praha - Braník
Výměra | 150 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | po částečné rekonstrukci |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 7000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kališnická, Praha - Žižkov
Nadprůměrná cena (15.56%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 446 kč/m2. Tento byt má cenu 515 kč/m2
Žižkov
52400 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
91 m2
částečně zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 91 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 46900 + 5500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Vinohradská, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 857 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
52400 Kč/měsíc
bezrealitky
52 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 44540 + 7860 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 12. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bořivojova, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,242 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
52583 Kč/měsíc
bezrealitky
36 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 36 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 44696 + 7887 Kč |
Podrobnosti