Celkem v databázi: 7025
Celkem podle filtrů: 7025
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 106 m²
Podprůměrná cena (-3.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 482 kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Smíchov
49500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
106 m2
Janáčkovo nábřeží, Praha 5, Smíchov
Výměra | 106 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Veletržní, Praha - Bubeneč
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,363 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
49714 Kč/měsíc
bezrealitky
31 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 31 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42257 + 7457 Kč |
Podrobnosti
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,409 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
49714 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42257 + 7457 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Nadprůměrná cena (65.01%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 830 kč/m2
Vinohrady
49800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
zařízený
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Nadprůměrná cena (60.23%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 830 kč/m2
Vinohrady
49800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49800 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nuselská, Praha - Michle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Michle je kč/m2. Tento byt má cenu 2,118 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Michle
49837 Kč/měsíc
bezrealitky
20 m2
zařízený
Praha - Michle
Výměra | 20 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42361 + 7476 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Plynárny, Praha - Michle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Michle je kč/m2. Tento byt má cenu 1,145 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Michle
49837 Kč/měsíc
bezrealitky
37 m2
zařízený
Praha - Michle
Výměra | 37 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42361 + 7476 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+1, 130 m²
Podprůměrná cena (-22.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bubeneč je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 384 kč/m2
Bubeneč
49900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
130 m2
U akademie, Praha 7, Bubeneč
Výměra | 130 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 49900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 4+kk, 135 m²
Podprůměrná cena (-20.34%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 370 kč/m2
Břevnov
49900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
135 m2
Na viničce, Praha 6, Břevnov
Výměra | 135 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 49900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Podprůměrná cena (-27.58%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Bubeneč je 530 kč/m2. Tento byt má cenu 384 kč/m2
Bubeneč
49900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
130 m2
U akademie, Praha 7, Bubeneč
Výměra | 130 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 49900 + 0 Kč |
Podrobnosti