Celkem v databázi: 7224
Celkem podle filtrů: 7224
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 12. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 21. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 119 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 412 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
119 m2
Vinohradská, Praha 1
Výměra | 119 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 05. 2026, 15:21, aktualizováno 21. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 4+kk, 141 m²
Podprůměrná cena (-27.15%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 477 kč/m2. Tento byt má cenu 348 kč/m2
Smíchov
49000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
141 m2
Hořejší nábřeží, Praha 5, Smíchov
Výměra | 141 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ne |
Cena | 49000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Veletržní, Praha - Bubeneč
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,350 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
49237 Kč/měsíc
bezrealitky
31 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 31 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 41851 + 7386 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 02. 2026, 15:40, aktualizováno 21. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 79 m²
Nadprůměrná cena (39.55%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Podolí je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 627 kč/m2
Podolí
49500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
79 m2
zařízený
Pod Děkankou, Praha 4, Podolí
Výměra | 79 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 15:21, aktualizováno 21. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 3+kk, 106 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
49500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
106 m2
Janáčkovo nábřeží, Praha 5
Výměra | 106 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Podprůměrná cena (-5.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 496 kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Smíchov
49500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
106 m2
Janáčkovo nábřeží, Praha 5, Smíchov
Výměra | 106 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Korunní, Praha - Vinohrady
Podprůměrná cena (-21.2%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 489 kč/m2. Tento byt má cenu 385 kč/m2
Vinohrady
49500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
109 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 109 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42000 + 7500 Kč |
Podrobnosti
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,363 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
49714 Kč/měsíc
bezrealitky
31 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 31 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42257 + 7457 Kč |
Podrobnosti
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,409 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
49714 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 42257 + 7457 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 21. 05. 2026, 02:32 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Nadprůměrná cena (64.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 830 kč/m2
Vinohrady
49800 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
zařízený
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 49800 + 0 Kč |
Podrobnosti