Celkem v databázi: 7224
Celkem podle filtrů: 7224
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod Harfou, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-32.58%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vysočany je 444 kč/m2. Tento byt má cenu 299 kč/m2
Vysočany
52800 Kč/měsíc
bezrealitky
4+1
150 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 150 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 44900 + 7900 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Koubkova, Praha - Nové Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nové Město je kč/m2. Tento byt má cenu 815 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nové Město
52858 Kč/měsíc
bezrealitky
45 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 36655 + 16203 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Walterovo náměstí, Praha - Jinonice
Nadprůměrná cena (16.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Jinonice je 367 kč/m2. Tento byt má cenu 428 kč/m2
Jinonice
53000 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
107 m2
nezařízený
Praha - Jinonice
Výměra | 107 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45800 + 7200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Veletržní, Praha - Bubeneč
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,503 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
53061 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45102 + 7959 Kč |
Podrobnosti
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Bubeneč je kč/m2. Tento byt má cenu 1,219 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Bubeneč
53061 Kč/měsíc
bezrealitky
37 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 37 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45102 + 7959 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Míšeňská, Praha - Malá Strana
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Malá Strana je kč/m2. Tento byt má cenu 992 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Malá Strana
53706 Kč/měsíc
bezrealitky
46 m2
zařízený
Praha - Malá Strana
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45650 + 8056 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Praha - Jinonice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 464 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
54100 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
99 m2
nezařízený
Výměra | 99 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Balkon | Ano |
Cena | 45900 + 8200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Plzeňská, Praha - Košíře
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Košíře je kč/m2. Tento byt má cenu 907 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Košíře
54413 Kč/měsíc
bezrealitky
51 m2
zařízený
Praha - Košíře
Výměra | 51 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46251 + 8162 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Švehlova, Praha - Záběhlice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Záběhlice je kč/m2. Tento byt má cenu 571 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Záběhlice
54452 Kč/měsíc
bezrealitky
65 m2
zařízený
Praha - Záběhlice
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 37098 + 17354 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Smaltovny, Praha - Holešovice
Podprůměrná cena (-35.38%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 501 kč/m2. Tento byt má cenu 324 kč/m2
Holešovice
54500 Kč/měsíc
bezrealitky
4+1
139 m2
částečně zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 139 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | dobrý |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45000 + 9500 Kč |
Podrobnosti