Celkem v databázi: 7224
Celkem podle filtrů: 7224
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jeřabinová, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,179 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
57008 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 35363 + 21645 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Polská, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 529 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
63849 Kč/měsíc
bezrealitky
79 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 79 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 41809 + 22040 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Mozartova, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 931 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
65775 Kč/měsíc
bezrealitky
39 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 39 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 36309 + 29466 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Slovinská, Praha - Vršovice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vršovice je kč/m2. Tento byt má cenu 849 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vršovice
66163 Kč/měsíc
bezrealitky
56 m2
zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 18615 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Americká, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,761 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
66751 Kč/měsíc
bezrealitky
27 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 19203 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Legerova, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,567 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
67033 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46995 + 20038 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu . května, Praha - Nusle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nusle je kč/m2. Tento byt má cenu 569 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nusle
67444 Kč/měsíc
bezrealitky
82 m2
zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 82 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46684 + 20760 Kč |
Podrobnosti
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 582 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
69084 Kč/měsíc
bezrealitky
79 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 79 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 45993 + 23091 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Družstva Práce A, Praha - Braník
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Braník je kč/m2. Tento byt má cenu 159 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Braník
69844 Kč/měsíc
bezrealitky
300 m2
zařízený
Praha - Braník
Výměra | 300 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47562 + 22282 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 21. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ostrovní, Praha - Nové Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nové Město je kč/m2. Tento byt má cenu 428 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nové Město
70439 Kč/měsíc
bezrealitky
112 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 112 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 47981 + 22458 Kč |
Podrobnosti