Celkem v databázi: 7237
Celkem podle filtrů: 7237
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 23. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 23. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Slovinská, Praha - Vršovice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vršovice je kč/m2. Tento byt má cenu 849 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vršovice
66163 Kč/měsíc
bezrealitky
56 m2
zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 18615 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 23. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Americká, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,761 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
66751 Kč/měsíc
bezrealitky
27 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 19203 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 23. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Legerova, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,565 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
66979 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46949 + 20030 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 23. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Stroupežnického, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 519 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
67368 Kč/měsíc
bezrealitky
90 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 90 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46684 + 20684 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 23. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu . května, Praha - Nusle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nusle je kč/m2. Tento byt má cenu 569 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nusle
67444 Kč/měsíc
bezrealitky
82 m2
zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 82 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46684 + 20760 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 19:40, aktualizováno 23. 05. 2026, 13:50 Pronájem bytu , 1+kk, 39 m²
Nadprůměrná cena (446.81%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 2,805 kč/m2
Vinohrady
109400 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
39 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 39 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 109400 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 23. 05. 2026, 14:01 Pronájem bytu , 3+kk, 78 m²
Nadprůměrná cena (353.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 2,179 kč/m2
Nové Město
170000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
78 m2
Truhlářská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 78 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 170000 + 0 Kč |
Podrobnosti