Celkem v databázi: 7322
Celkem podle filtrů: 7322
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Máslova, Praha - Dejvice
Nadprůměrná cena (3.75%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Dejvice je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 455 kč/m2
Dejvice
55000 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
101 m2
zařízený
Praha - Dejvice
Výměra | 101 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46000 + 9000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Na Slavíkově, Praha - Dolní Měcholupy
Nadprůměrná cena (5.01%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Dolní Měcholupy je 315 kč/m2. Tento byt má cenu 331 kč/m2
Dolní Měcholupy
55000 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
130 m2
zařízený
Praha - Dolní Měcholupy
Výměra | 130 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Balkon | Ano |
Cena | 43000 + 12000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Tyršova, Praha - Nové Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nové Město je kč/m2. Tento byt má cenu 581 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nové Město
55422 Kč/měsíc
bezrealitky
65 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 37790 + 17632 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu U Půjčovny, Praha - Nové Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nové Město je kč/m2. Tento byt má cenu 732 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nové Město
55939 Kč/měsíc
bezrealitky
65 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 8391 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu U Okrouhlíku c, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 970 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
55939 Kč/měsíc
bezrealitky
49 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 49 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 8391 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu U Michelského mlýna, Praha - Michle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Michle je kč/m2. Tento byt má cenu 1,019 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Michle
56177 Kč/měsíc
bezrealitky
40 m2
zařízený
Praha - Michle
Výměra | 40 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 40777 + 15400 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Naskové, Praha - Košíře
Nadprůměrná cena (35.15%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Košíře je 419 kč/m2. Tento byt má cenu 566 kč/m2
Košíře
56500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
83 m2
zařízený
Praha - Košíře
Výměra | 83 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47000 + 9500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Pod dvorem, Praha - Veleslavín
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Veleslavín je kč/m2. Tento byt má cenu 830 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Veleslavín
56841 Kč/měsíc
bezrealitky
45 m2
zařízený
Praha - Veleslavín
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 37358 + 19483 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu Jeřabinová, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,179 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
57008 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 35363 + 21645 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 05. 2026, 10:32, aktualizováno 20. 05. 2026, 08:32 Pronájem bytu U Sluncové, Praha - Karlín
Podprůměrná cena (-21.37%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Karlín je 584 kč/m2. Tento byt má cenu 459 kč/m2
Karlín
59000 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
98 m2
zařízený
Praha - Karlín
Výměra | 98 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 45000 + 14000 Kč |
Podrobnosti