Celkem v databázi: 7354
Celkem podle filtrů: 7354
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Okrouhlíku c, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 970 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
55939 Kč/měsíc
bezrealitky
49 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 49 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 8391 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Michelského mlýna, Praha - Michle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Michle je kč/m2. Tento byt má cenu 1,020 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Michle
56188 Kč/měsíc
bezrealitky
40 m2
zařízený
Praha - Michle
Výměra | 40 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 40786 + 15402 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Naskové, Praha - Košíře
Nadprůměrná cena (35.15%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Košíře je 419 kč/m2. Tento byt má cenu 566 kč/m2
Košíře
56500 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
83 m2
zařízený
Praha - Košíře
Výměra | 83 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47000 + 9500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod dvorem, Praha - Veleslavín
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Veleslavín je kč/m2. Tento byt má cenu 830 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Veleslavín
56841 Kč/měsíc
bezrealitky
45 m2
zařízený
Praha - Veleslavín
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 37358 + 19483 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jeřabinová, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 1,179 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
57008 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 35363 + 21645 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Mozartova, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 931 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
65775 Kč/měsíc
bezrealitky
39 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 39 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 36309 + 29466 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Slovinská, Praha - Vršovice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vršovice je kč/m2. Tento byt má cenu 849 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vršovice
66163 Kč/měsíc
bezrealitky
56 m2
zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 18615 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Americká, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,761 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
66751 Kč/měsíc
bezrealitky
27 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47548 + 19203 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Legerova, Praha - Vinohrady
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Vinohrady je kč/m2. Tento byt má cenu 1,566 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Vinohrady
67006 Kč/měsíc
bezrealitky
30 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Ne |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46972 + 20034 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu . května, Praha - Nusle
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nusle je kč/m2. Tento byt má cenu 569 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nusle
67444 Kč/měsíc
bezrealitky
82 m2
zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 82 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 46684 + 20760 Kč |
Podrobnosti