Celkem v databázi: 7354
Celkem podle filtrů: 7354
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Družstva Práce A, Praha - Braník
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Braník je kč/m2. Tento byt má cenu 159 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Braník
69844 Kč/měsíc
bezrealitky
300 m2
zařízený
Praha - Braník
Výměra | 300 m2 |
Dispozice | |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 47562 + 22282 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 22. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ostrovní, Praha - Nové Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nové Město je kč/m2. Tento byt má cenu 428 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nové Město
70439 Kč/měsíc
bezrealitky
112 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 112 m2 |
Dispozice | |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 47981 + 22458 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 05. 2026, 19:40, aktualizováno 22. 05. 2026, 22:38 Pronájem bytu , 1+kk, 39 m²
Nadprůměrná cena (447.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 2,805 kč/m2
Vinohrady
109400 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
39 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 39 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 109400 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 22. 05. 2026, 22:42 Pronájem bytu , 3+kk, 78 m²
Nadprůměrná cena (354.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 480 kč/m2. Tento byt má cenu 2,179 kč/m2
Nové Město
170000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
78 m2
Truhlářská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 78 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 170000 + 0 Kč |
Podrobnosti